تبلیغات
خرید دستبند مغناطیسی پاور بالانس - گردنبند فلزی پاور بالانس

دستبند پاور بالانس 5400 تومان
دستبند پاور بالانس

گردنبند فلزی پاور بالانس

گردنبند فلزی پاور بالانس

در رنگ های طلایی و نقره ای


گردنبد پاور بالانس فلزی فقط 15،400 تومان (قیمت منحصر بفرد در این فروشگاه)
 • در صورت خرید نقدی در فاكتور نهائی ، قیمت 14,122 تومان محاسبه خواهد شد

گردنبند پاوربالانس(طلایی.نقره ای)


با توجه به درخواست مشتریان پاور بالانسی ما برای واردات گردنبند با کیفیت و فلزی پاور بالانس، اینک انتظارات به پایان رسید و این دستبند آمده خرید برای شما مشتریان عزیز است.


گردنبند پاور بالانس

مغناطیس درمانی و تاثیرات پاور بالانس

بر حسب تحقیقاتی نشان داده شده است که در اطراف جسم انسان هاله انرژیکی قرار دارد که از روی آن میتوان به بسیاری از بیماریهای فرد پی برد ، برای مثای اگر کلیه شما دارای ناراحتی باشد قبل از بروز درد جسمانی ، هاله انرژی شما در آن قسمت دارای حفره میشود که این موضوع با اسکن کردن هاله شما توسط دستگاه های مخصوص که نمونه آن در بیمارستان میلاد قرار دارد قابل مشاهده است ، حال برای درمان چه کاری میتوان انجام داد .
اگر درباره متافیزیک خوانده باشید میدانید با انرژی درمانی به مرور زمان میتوان این هاله را ترمیم کرده و به دنبال آن بیماری جسمی شما هم درمان میگردد . علاوه بر آن وقتی هاله انرژی شما ضعیف میشود شما در معرض بیماری های روحی از جمله افسردگی قرار میگیرید و همچنان جسم شما تا حدی ناتوان تر میگردد ، که با مدیتیشن میتوانید به مرور زمان هاله خود را قویتر کرده و از طبیعت و کائنات انرژی بیشتری بگیرید حال پاور بالانس چه کار میکند ؟

پاور بالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص هاله انرژی شما را تا حدی تقویت کرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز ، یادگیری شما را تاحدودی افزایش داده و استرس و تنش شما میکاهد ( البته شما را به حد ایدآل خود میرساند نه فراتر ) و همچنین با دور کردن نسبی فرکانس های منفی مانند موبایل ، ماهواره و مایکرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید . کارکرد این هولوگرام مشابه سنگهای کریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت که ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده کردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای  تعادل شما بالا میرود که کاملا قابل لمس است ، بسیاری از ورزشکاران دنیا از جمله کریستین رنالدو،علی دایی،لیونل مسی و... و صدها بازیگر زن و مرد ایرانی و بازیگران مطرح هالیوودی از این هولوگرام استفاده میکنند.

این هاله انرژی همان میدان مغناطیسی بدن شماست که پاور بالانس تاحد مطلوبی ان را تقویت می کند.

گردنبند فلزی پاور بالانس

نکته مهم: بعضی از مشتریان گرامی با تحت تاثیر قرار گرفتن تبلیغات افراد سودجو، این تصور را دارند که بعد از استفاده از دستبند ها و گردنبندهای مغناطیسی پاور بالانس همه ی مشکلات انها حل میشود مثلا بهبود جراحت ها و زخم ها. به اینگونه تبلیغات توجهی نکنید. پاور بالانس با ایجاد میدان مغناطیسی مناسب توسط هوگرام های رو خود باعث دور شدن امواج مغناطیسیی میشود که بر روی شما تاثیرات منفی می گذارد مانند امواج تلفن همراه و غیر ،که علت اصلی بسیاری از ناراحتی های شما تمام این امواجی است که در پیرامون شما وجود دارد. گردنبند پاور بالانساین امواج را با میدان مغناطیسی خود ،کمتر و در صورت ضعیف بودن این امواج، انها را به طور کامل از اطراف شما دور میکند که از نظر علمی کاملا منطقی است. علاوه بر ان بر بعضی از عملکرد های بدن که تحت تاثیر امواج الکترو مغناطیسی راندامان و نحوه کارکردشان تغییر می کند، تاثیر  می گذارند (بیشتر بر مغز انسان است) و تاحد مطلوبی (توجه داشته باشید نه به صورت کامل) باعث بهبود عملکرد انها می شود. البته منطقه و شرایط محیطی شما نیز در میزان بازدهی گردنبندهای مغناطیسی  تاثیر گذار است. و هر چه قدرت این امواج مزاحم کمتر باشد تاثیراتگردنبند پاور بالانس بهتر است.تمام این مطالب در کتاب های درسی مربوط به فیزیک وجود دارد و عملکرد گردنبند پاور بالانس مبنای علمی دارد و جادو و عجیب نیست.پاوربالانس موارد زیر را تاحدودی افزایش می دهد :
 • توان
 • طاقت
 • تعادل
 • تمرکز
 • انعطاف
 • هماهنگی
 • استقامت
 • دامنه حرکت
 • قدرت متمرکز


پاور بالانس موارد زیر را کاهش می دهد :
 • سردردهای مربوط به امواج مزاحم مانند موبایل و امواج ماهواره ای
 • استرس
 • خستگی
 • زمان بازیابی
 • خطرات امواج الکترونیکاین محصول در بسته بندی شیک و اورجینال برای شما ارسال خواهد شد
گردنبند پاور بالانس در بسته بندی شیکدر هنگام خرید در قسمت (( پیام شما )) رنگ مورد نظر خود را (طلایی ،نقره ای) انتخاب کنید.

ارسال به تمامی نقاط کشور

ابتدا محصول را سفارش دهید

محصول را درب منزل تحویل بگیرید

سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت کنید


در صورت خرید نقدی محصول علاوه بر تخفیف در قیمت آن بسته نیز سریعتر ارسال خواهد شد

برای خرید گردنبند فلزی پاور بالانس اینجا کلیک کنید


محصولات پر فروش: دستبند پاور بالانس  دستبند چهارگانه ژرمانیوم کوادراکتیو  گردنبند پاور بالانس 


View My Stats