تبلیغات
خرید دستبند مغناطیسی پاور بالانس - خرید دستبند مغناطیسی پاور بالانس اصل ارزانتر از همه جا

دستبند پاور بالانس 5400 تومان

خرید دستبند مغناطیسی پاور بالانس

 دستبند مغناطیسی پاور بالانس Balance Power

دستبند پاور بالانس فقط: 5500 تومان (پرداخت مبلغ کالا درب منزل به مامور پست)

در صورت خرید نقدی 5170 تومان (قیمتی استثنایی تنها و منحصرآ در این فروشگاه)

تخفیف :   »»   6,000 تومان   »»   در صورت خرید نقدی در فاكتور نهائی ، قیمت 5217 تومان محاسبه خواهد شد.

پست جمهوری اسلامی ایران و سیستم فروتل پشتیبان خرید شماست.

با توجه به تقاضای شما مشتریان عزیز محصول دستبند پاور بالانس با جعبه اورجینال نیز تهیه شد و آماده سفارش برای شما عزیزان شده است.


دستبند مغناطیسی پاور بالانس با جعبه


>>>قیمت دستبند پاور بالانس با جعبه 6150 تومان (و بازهم قیمتی منحصر به فرد در این فروشگاه)

در صورت خرید نقدی 5631 تومان


برای خرید پستی و یا خرید نقدی  پس از کلیک بر روی آیکن خرید در زیر،پس از پر کردن فرم سفارش ، در صفحه ی تعیین نوع پرداخت ، شیوه ی پرداخت خود را (پرداخت به مامور پست در خرید پستی یا پرداخت نقدی)انتخاب کنید .

مشاهده شده که برخی این محصول را با قیمتی بالا بفروش می رسانند.

بهانه این فروشنده برای قیمتهای پایینتر این است که آنها اصل نیست . در جواب به این شبهه باید به مشتریان گرامی عرض کنم که تمام دستبند های مغناطیسی پاور بالانس موجود در ایران همه از یک نوع هستند و تفاوت قیمت ها بخاطره این است که بعضی از فروشنده ها به دنبال سود بیشتر هستند. ولی ما در این فروشگاه سود کمتری داریم و در عوض فروش بیشتر.

برخی دیگر از فروشنده ها که امکان رقابت را برای رسیدن به سود بیشتر از خود گرفته اند در فروشگاه های خود بیان میکنند که دستبند های بدون جعبه فاقد کیفیت میباشد. لازم به ذکر است که تنها دلیل فروش دستبند های بدون جعبه کاهش قیمت فروش دستبند برای ایجاد قدرت خرید در تمام مشتریان است چرا که وارادت این دستبند با جعبه هزینه ها را افزایش میدهد . با این حال دستبندهای با جعبه اورجینال هم به فروشگاه اضافه شده است تا شما به انتخاب خود اقدام به خرید محصول کنید.  

توجه داشته باشید دستبند با جعبه و بدون جعبه هیچ تفاوتی از نظر کیفیت نداشته و هر دو دارای بهترین کیفیت دستبندهای پاوربالانس موجود در بازار است.

در دستبند های اصلی و با کیفیت باید بر روی دستبند سایز آن ( s - m - l) درج شده باشد و همجنین لوگو پاوربالانس بر روی آن درج شده  و از همه مهمتر محافظ هولوگرام ژله ای باشد.

در زیر دلایل دیگری که ما این محصول را با قیمتی بسیار پایینتر به فروش می رسانیم ذکر شده است.

آیا از دستبندهای تکراری و قدیمی خسته شده اید؟


آیا به دنبال دستبندها زیبا و متفاوت با خصوصیات پزشکی و انرژیکی هستید ؟


ما دستبند بی نظیر پاوربالانس را به شما پیشنهاد میکنیم

 

خرید دستبند مغناطیسی پاور بالانس

ایجاد آرامش و کاهش استرس روزانه و کمک به ایجاد خواب راحت با دستبند و گردنبندهای پاور بالانس


دستبند مغناطیسی پاور بالانس

اگر می خواهید به آرامش بیشتری داشته باشید

و یا خواب راحتی داشته باشید

و استرش و فشار روحی را از خود دور کنید

براساس کتاب های تاریخی ابوعلی سینا پدر علم پزشکی ایران از مغناطیس درمانی برای معالجه

دردهای عضلانی از این روش استفاده می کرده است .

دلیل برخی خستگی ها ، استرس ها ، کم اشتهایی و … امواج مغناطیسی موبایل ، کامپیوتر تلویزیون و … که هر روزه با آن سرو کار داریم،چون مغناطیس سلولی بدن انسان بهم می خورد .

شما می توانید با استفاده از دستبند  پاور بالانس ، میدان مغناطیسی سلول های بدن خود را تا حدودی بازیابی و احیا کنید و آنها را مجدد تاحدودی منظم کنید

دستبند مغناطیسی پاور بالانس

بدون نیاز به مواد و داروی شیمیایی

استفاده شده توسط بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان ایرانی و خارجی

بازدید کننده گرامی توجه داشته باشید که قیمت بسیار پایین این محصول به دو دلیل است.

1. ما وارد کننده 100مستقیم دستبند پاور بالانس هستیم . در حالی که بسیار از فروشنده های دیگر این محصول را با واسطه های زیاد خریداری می کنند . و تابعا با قیمت بسیار بالاتر می فروشند.

2. . وجود جعبه و وزن و حجم ان باعث افزایش نرخ کمرکی میشود  که این امر باعث افزایش قیمت  این محصول میشود به همین دلیل ما این محصول را فعلا بدون جعبه ارائه می دهیم.(ظرف چند روز آینده محصولات همراه با جعبه اورجینال نیز ارائه خواهند شد)

درحال حاضر رنگهای زیر موجود هستند که بر اساس آمار فروش ما از پرطرفدارترینهای رنگها می باشند

 

رنگ مشکی با نوشته های سفید

رنگ مشکی با نوشته های سبز

رنگ سفید   با نوشته های مشکی

 

سایز های موجود دستبند پاور بالانس >>>

SMALL: 17.5 CM

MEDIOM: 19 CM

LARGE: 20.5 CM

مغناطیس درمانی و تاثیرات پاور بالانس

بر حسب تحقیقاتی نشان داده شده است که در اطراف جسم انسان هاله انرژیکی قرار دارد که از روی آن میتوان به بسیاری از بیماریهای فرد پی برد ، برای مثای اگر کلیه شما دارای ناراحتی باشد قبل از بروز درد جسمانی ، هاله انرژی شما در آن قسمت دارای حفره میشود که این موضوع با اسکن کردن هاله شما توسط دستگاه های مخصوص که نمونه آن در بیمارستان میلاد قرار دارد قابل مشاهده است ، حال برای درمان چه کاری میتوان انجام داد .
اگر درباره متافیزیک خوانده باشید میدانید با
انرژی درمانی به مرور زمان میتوان این هاله را ترمیم کرده و به دنبال آن بیماری جسمی شما هم درمان میگردد . علاوه بر آن وقتی هاله انرژی شما ضعیف میشود شما در معرض بیماری های روحی از جمله افسردگی قرار میگیرید و همچنان جسم شما تا حدی ناتوان تر میگردد ، که با مدیتیشن میتوانید به مرور زمان هاله خود را قویتر کرده و از طبیعت و کائنات انرژی بیشتری بگیرید حال پاور بالانس چه کار میکند ؟

پاور بالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص هاله انرژی شما را تا حدی تقویت کرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز ، یادگیری شما را تاحدودی افزایش داده و استرس و تنش شما میکاهد ( البته شما را به حد ایدآل خود میرساند نه فراتر ) و همچنین با دور کردن نسبی فرکانس های منفی مانند موبایل ، ماهواره و مایکرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید . کارکرد این هولوگرام مشابه سنگهای کریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت که ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده کردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای  تعادل شما بالا میرود که کاملا قابل لمس است ، بسیاری از ورزشکاران دنیا از جمله کریستین رنالدو،علی دایی،لیونل مسی و... و صدها بازیگر زن و مرد ایرانی و بازیگران مطرح هالیوودی از این هولوگرام استفاده میکنند.

این هاله انرژی همان میدان مغناطیسی بدن شماست که پاور بالانس تاحد مطلوبی ان را تقویت می کند.

نکته مهم: بعضی از مشتریان گرامی با تحت تاثیر قرار گرفتن تبلیغات افراد سودجو، این تصور را دارند که بعد از استفاده از دستبند مغناطیسی پاور بالانس همه ی مشکلات انها حل میشود مثلا بهبود جراحت ها و زخم ها. به اینگونه تبلیغات توجهی نکنید. دستبند های پاور بالانس با ایجاد میدان مغناطیسی مناسب توسط هوگرام های رو خود باعث دور شدن امواج مغناطیسیی میشود که بر روی شما تاثیرات منفی می گذارد مانند امواج تلفن همراه و غیر که علت اصلی بسیاری از ناراحتی های شما تمام این امواجی است که در پیرامون شما وجود دارد. دستبند پاور بالانس این امواج را با میدان مغناطیسی خود ،کمتر و در صورت ضعیف بودن این امواج، انها را به طور کامل از اطراف شما دور میکند که از نظر علمی کاملا منطقی است. علاوه بر ان بر بعضی از عملکرد های بدن که تحت تاثیر امواج الکترو مغناطیسی راندامان و نحوه کارکردشان تغییر می کند، تاثیر  می گذارند (بیشتر بر مغز انسان است) و تاحد مطلوبی (توجه داشته باشید نه به صورت کامل) باعث بهبود عملکرد انها می شود. البته منطقه و شرایط محیطی شما نیز در میزان بازدهی دستبند مغناطیسی  تاثیر گذار است. و هر چه قدرت این امواج مزاحم کمتر باشد تاثیرات دستبند بهتر است.تمام این مطالب در کتاب های درسی مربوط به فیزیک وجود دارد و عملکرد دستبند پاور بالانس مبنای علمی دارد و جادو و عجیب نیست.

.


دستبند پاوربالانس موارد زیر رو تاحدودی افزایش می ده :
1- توان
2- طاقت
3- تعادل
4- تمرکز
5- انعطاف
6 - هماهنگی
7 - استقامت
8- دامنه حرکت
9 - قدرت متمرکز

پاور بالانس موارد زیر رو کاهش می ده :
1- سردردهای مربوط به امواج مزاحم مانند موبایل و امواج ماهواره ای
2- استرس
3- خستگی
4- زمان بازیابی
5- خطرات امواج الکترونیک

به گفته تولید کنندگان این محصول امکان اینکه این محصول بر روی بعضی از افراد موثر نباشد وجود دارد پس آگاهانه خرید کنید

توجه داشته باشید این محصول با قیمت شش هزار تومان مشابه اصلی است و کارکرد زینتی دارد.

 در صورت خرید نقدی 5217 تومان (قیمتی استثنایی تنها و منحصرآ در این فروشگاه)

برای خرید پستی و خرید نقدی  پس از کلیک بر روی آیکن خرید در زیر،پس پر کردن فرم سفارش ، در صفحه ی تعیین نوع پرداخت ، شیوه ی پرداخت خود را انتخاب کنید .


****رنگ و سایز مورد نظر خود را در قسمت((پیغام شما)) درج کنید****


>برای خرید دستبند پاور بالانس با جعبه اورجینال  بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای خرید دستبند پاور بالانس با جعبه اینجا کلیک کنید


برای خرید دستبند بدون جعبه بر روی لینک زیر کلیک کنید<

دستبند پاور بالانس برای خرید اینجا کلیک کنید

View My Stats